Niacyna w leczeniu

Author: Abram Hoffer M.D. Ph.D. Andrew W. Saul Ph. D. Harold D. Foster Ph. D

Rating: (1 vote)

Description:
Z magazynu: 24h Więcej informacji w zakładce: Czas realizacji i wysyłka
Niacyna (witamina B3) jest małą cząsteczką, zbudowaną z ledwie 14 atomów. Jednak cząsteczka ta ma ogromny wpływ na zdrowie człowieka, odgrywa bowiem znaczącą rolę w ponad 500 reakcjach zachodzących w organizmie. Wiele chorób spowodowanych jest niedoborami niacyny i wiele z nich można wyleczyć wysokimi dawkami niacyny. Autorzy książki Niacyna w leczeniu, są zwolennikami medycyny ortomolekularnej, metoda ta wspiera podejście do odnowy biologicznej, obejmującej substancje naturalne występujące w organizmie człowieka. Książka ta zachęca do powszechnego stosowania niacyny w celu zapobiegania i leczenia takich chorób jak: depresja, choroba Parkinsona, Alzheimer, schizofrenia, zapalenia stawów, ADHD, choroby układu sercowo-naczyniowego i wiele innych. Czytelnicy mogą dowiedzieć się z niej jak ją stosować ze szczegółowymi zaleceniami dotyczącymi formy i dawek terapeutycznych w poszczególnych schorzeniach oraz bezpieczeństwa stosowania.
Niacyna w leczeniu jest poradnikiem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o jej wszechstronnych właściwościach leczniczych.
Reviews
avatar
Ewarra
(2 years ago)
09 Feb, 2019
Bardzo dobre zrodlo informacji na temat zdrowia, w kontekscie leczenia roznych dolegliwosci niacyna. Niektore sposoby wyprobowalam na sobie i wyglada na to ze zadzialalo.

Please log in or register to leave a comment .
Language: PL
Genre:

“You are not done with a book until you pass it to another reader.”

Donalyn Miller

Copyright BoocShare - All Rights Reserved